ALGIMIX - urządzenie do mieszania mas alginatowych

Dostępność: brak informacji
Cena: 4 400,00 zł 4400.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.66667
Producent: -
Kod produktu: CE30-255BA

Opis

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów mas alginatowych z różnymi właściwościami, jednak zachowanie tych cech każdego produktu zależy od prawidłowego i odpowiedniego mieszania. Jakość mas do wycisków zależy od rodzaju użytego systemu.

Firma Tecno-Gaz przedstawia nowy system ALGIMIX - jedyne takie urządzenie, idealne i niezastąpione do wszystkich gabinetów.

Algimix posiada specjalny opatentowany akcelerator, wbudowany w pokrywce pojemnika mieszającego, który gwarantuje doskonałe rezultaty. Masa alginatowa jest mieszana w sposób szybki i jednolity, a procedura ta zapewnia uniknięcie powstania bąbelków powietrza i dostarcza jednolicie zmieszanej masy wyciskowej z idealną lepkością.

Dzięki urządzeniu Algimix lekarz ma możliwość uzyskania mas wyciskowych idealnie przygotowanych co gwarantuje perfekcyjne wyciski, idealnie odwzorowane modele a co za tym idzie doskonałe prace protetyczne.

Algimix posiada wiele zalet:
- stałą powtarzalność wyników, eliminującą błędy podczas mieszania
- uproszczoną procedurę
- podniesienie jakości mieszania
- oszczędność czasu
- zmniejszenie utraty alginatu.

Dlaczego automatyczny mikser do mieszania mas alginatowych?
Mieszanie mas alginatowych jest istotną czynnością w każdym gabinecie, często ta praca jest przyporządkowana asystentce, która miesza masy ręcznie, mniej lub bardziej precyzyjnie.
Celem urządzenia Algimix (automatycznego urządzenia miksującego) jest osiągnięcie stałych i standardowych rezultatów, uniknięcie powstawania bąbelków i zmniejszenie utraty materiału.

Cechy Algimix
Algimix różni się od innych modeli, posiadając innowacyjny charakter oraz świetne rezultaty, które można osiągnąć za pomocą tego urządzenia.
Idealne, szybkie i  automatyczne mieszanie bez powstawania pęcherzyków. Testy, które wykonaliśmy w 10 gabinetach dentystycznych podkreślają stopień precyzji kopiowania.
Urządzenie jest dostarczone ze specjalnymi pojemnikami mieszającymi, z opatentowanym systemem, pozwalającym na automatyczne usuwanie powietrza.
ALGIMIX posiada elektroniczny ustawny system kontroli, z pamięcią i ekranem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl