GENDEX GXPS-500 skaner płytek fosforowych firmy Gendex

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 22 500,00 zł 22500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Gendex
Kod produktu: E154-73540

Opis

Twój gabinet wejdzie szybko w cyfrowy świat, dzięki szybkości przetwarzania cyfrowego obrazu, jaką oferuje kompaktowe urządzenie Gendex GXPS-500. Zdobądź czysty i ostry obraz oraz korzyści jakie daje szybkie cyfrowe skanowanie, zachowując przy tym wszystkie znane koncepcje charakterystyczne dla urządzeń rentgenowskich.

Elastyczne, cienkie i bezprzewodowe płytki obrazowe PSP, dostępne w standardowych rozmiarach, umieszczane są w taki sam sposób, co tradycyjne klisze RTG. W jednej chwili płytki obrazowe są konwertowane i czyszczone do ponownego użycia, a cyfrowy obraz jest gotowy do przeglądu i diagnozy. Z Gendex GXPS-500 można skutecznie wyeliminować koszta, czas i błędy związane z tradycyjną obróbką klisz, jednocześnie skutecznie rozwijając twoją praktykę.

 

Zamień koszta związane z obróbką klasycznych klisz RTG na obrazowe płytki PSP, które są wielokrotnego użytku, a przy tym wyjątkowo trwałe. Bezdotykowy charakter pracy chroni płytki, czyniąc je sterylnymi i niezawodnymi przez cały czas. System skanuje i dostarcza obraz wewnątrzustny (w rozmiarach 0,1,2,3) w przeciągu kilku sekund, skutecznie obrazując pacjentów o różnym rodzaju anatomii. Wysokiej jakości zdjęcia mogą być udostępniane w sieci, dzięki czemu system PSP jest szczególnie ekonomiczny, w przypadku dużych praktyk. Urządzenie Gendex XGPS-500 dostarczane jest z szeregiem akcesoriów, w tym z osłonkami i pojemnikiem do przechowywania płytek. Opcjonalne połączenie z oprogramowaniem Gendex VixWin™ , zwiększy możliwości Twojej cyfrowej radiologii.

 

Urządzenie Gendex GXPS-500 jest gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania i szybkiej instalacji. Twoi pracownicy docenią prostotę pracy z nim oraz dostrzegą korzyści płynące z wiarygodnych i spójnych obrazów cyfrowych. 5-7 sekundowy czas odczytu płytek przyspiesza cały proces, zapewniając doskonały jakościowo, cyfrowy obraz diagnostyczny, możliwy do odczytania na każdym komputerze, dzięki czemu skraca cenny czas oczekiwania zarówno pacjenta jak i lekarza. Gdy na ekranie pojawia się wystarczająco ostry i wyraźny obraz, funkcja automatycznego kasowania jednocześnie czyści płytkę, by można ją było użyć do ponownego odczytu. Cyfrowe zdjęcia nie wymagają wywoływania, są łatwo przechowywane, archiwizowane i dostępne do podglądu.

 

 

Urządzenie daje wyraźny obraz widoczny w pełnym, dziennym świetlne, bez problemów związanych z prześwietleniem lub niedoświetleniem. Gendex GXPS-500 wyposażony jest w płytki fosforowe wielokrotnego użytku, które umieszcza się w specjalnej osłonce, dla zwiększenia ich ochrony. Ten bezdotykowy system zabezpiecza przed zadrapaniami i odciskami palców, dzięki czemu zwiększa żywotność płytki. Szybki i łatwy system ładowania SmartFeed™ minimalizuje błędy i eliminuje ryzyko utraty bądź obniżenia jakości obrazu. Podczas przetwarzania płytki są czyszczone i przygotowywane do ponownego użycia. Wszystko to dzieje się w przeciągu kilku sekund bez zastosowania środków chemicznych potrzebnych do sporządzania, wykonania i przechowywania.  Gendex GXPS-500 jest opcją szybszą, tańszą i bezpieczniejszą dla Twojego gabinetu, personelu i środowiska.

 

 

 

W skład zestawu wchodzą:

 

  • urządzenie Gendex GXPS-500,
  • pojemnik na płytki i osłonki,
  • 2 szt. płytki rozmiar 1,
  • 2 szt. płytki rozmiar 2,
  • osłonki higieniczne (size 1) - 200 szt.,
  • osłonki higieniczne (size 2) - 200 szt.,
  • zasilacz,
  • oprogramowanie VixWin Platinum,
  • instrukcja obsługi.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl