Affinis Putty Soft - 2x300ml Coltene Whaledent

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 380,00 zł 380.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Affinis jest masą wyciskową o unikalnych właściwościach, związanych z doskonałym powinowactwem masy do drugiej warstwy/korekt (light/regular body) z wilgotną tkanką w jamie ustnej. To doskonałe powinowactwo oraz świetnie dobrana płynność (takie jak w przypadku mas hydrokoloidalnych), pozwala na wykonanie wycisków, w których nie występuje problem pęcherzyków powietrza ani marginalnych zniekształceń.

Masy Affinis przeznaczone są do wszystkich typów wycisków i technik wyciskowych. Dają bardzo wysoką precyzję wycisku, świetne dopasowanie i odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów. Mają nieograniczoną stabilność kształtu, model może być odlewany po wielu dniach od zdjęcia wycisku. Mają bardzo dużą odporność na rozrywanie, nie kleją się, nie pozostawiają resztek w przestrzeniach międzyzębowych. Mogą być dezynfekowane dowolnymi, łagodnymi płynami dezynfekującymi. Zapewniają komfort pacjentowi (neutralny smak i zapach), nie powodują nadmiernego wydzielania śliny.

WSZYSTKIE MATERIAŁY WYCISKOWE AFFINIS MOŻNA PODDAWAC STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE W TEMPERATURZE 134 STOPNI. TERMOODPORNE ŁYŻKI I SPECJALNY MATERIAŁ WIĄŻĄCY UZUPEŁNIAJĄ SYSTEM. PO RAZ PIERWSZY STOMATOLODZY MAJĄ TERAZ MOŻLIWOŚĆ ZAPEŁNIENIA LUKI HIGIENICZNEJ W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl