ENDOMETR APEX NRG XFR

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 2 397,00 zł 2397.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 2564

Opis

Endometr Apex to miniaturowy, prosty w użyciu i dokładny cyfrowy endometr izraelskiej firmy Medic NRG.
Podwójny zestaw przewodów i uchwytów. Przewody nadają się do sterylizacji.
50 miesięcy gwarancji, korzystna cena. Dokładna instrukcja po polsku.

Opracowany przez izraelskich i japońskich naukowców

Zapewnia dokładność i precyzję pomiaru – wykorzystuje wieloczęstotliwościowy sygnał pomiarowy, który pomija błędne sygnały pojawiające się wewnątrz zakrzywionych kanałów, lub pod wpływem innych nadzwyczajnych okoliczności. Uwzględnia wyłącznie wartościowe sygnały i wylicza średnią tylko z nich. Precyzyjnie i dokładnie lokalizuje wierzchołek, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z kanałem suchym, mokrym, czy krwawiącym

Miniaturowy- nie zajmuje miejsca na asystorze, może być umiejscowiony na piersi pacjenta, przyczepiony do śliniaka w trakcie opracowywania kanałów. Przy mierzeniu długości kanału nie trzeba odwracać głowy, aby dokonać odczytu, wystarczy opuścić wzrok na endometr umiejscowiony na klatce piersiowej pacjenta. Waga 30 gramów.

Ergonomiczna i prosta obsługa. Wyświetlacz składa się z 8 diód LED, które precyzyjnie wskazują umiejscowienie narzędzia w kanale. Dodatkowo przy zbliżeniu do wierzchołka korzeniowego w endometrze uruchamia się alarm dźwiękowy, wskazujący, że trzeba zachować szczególną ostrożność. Endometr – nieużywany wyłącza się automatycznie po 3 minutach.
Nie ma potrzeby kalibracji urządzenia

Kable w endometrze APEX NRG XFR są o 80% krótsze niż w innych endometrach. Krótka droga pomiędzy narzędziem pomiarowym umieszczonym w kanale i endometrem pozwala na wyeliminowanie czynników zewnętrznych, które często zakłócają słabe i delikatne sygnały.

Endometr APEX NRG XFR umożliwia łatwe zapobieganie zakażeniom krzyżowym. Kable i końcówki można autoklawować. W zestawie z endometrem sprzedawane są dwa haczyki wargowe i dwa zestawy przewodów, co pozwala sterylizować jeden zestaw akcesoriów podczas pracy na drugim. W skład zestawu endometru wchodzą specjalne, jednorazowe woreczki na endometr pozwalające uniknąć zakażeń krzyżowych.

Pozytywne opinie z Akademii Medycznych w Szczecinie i Lublinie.
Dobre recenzje w renomowanych czasopismach naukowych.


Opakowania i ceny:
ENDOMETR APEX NRG XFR (NRG-EXFR): zestaw: endometr, bateria (CR2450), przewody (2kpl.) – nadają się do sterylizacji w autoklawie, klipsy do śliniaka (2szt.), uchwyt do narzędzi – zaciskowy, Mini Sensor Probe (w zestawie) - elektroda dotykowa nadająca się do sterylizacji w autoklawie, miniuchwyty do narzędzi (3szt.), jednorazowe pokrowce (20szt.) bateria (CR2450)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl