Euronda E9 NEXT- autoklaw klasy B 18L (1)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 15 900,00 zł 15900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Euronda
Kod produktu: D184-804E8_20130111101737

Opis

Szeroka gama produktów do sterylizacji firmy EURONDA pozwala kompleksowo wyposażyć sterylizatornię gabinetu stomatologicznego .

Na szczególną uwagę zasługuje autoklaw E9 INSPECTION MED., który został wprowadzony do sprzedaży na świecie od września 2008 roku. Cechą wyróżniającą go spośród innych autoklawów oferowanych na rynku polskim jest duża pojemność komory: 24 litry. Pojemność większości autoklawów to 22 litry. E9 INSPECTION Med występuje również w wersji 18 litrowej.

Programy klasy B spełniają surowe wymogi normy europejskiej EN 13060. Można w nim bezpiecznie sterylizować wszystkie rodzaje wkładu: gładkie, z pustym wnętrzem i porowate nawet jeżeli są zapakowane w podwójnym pakiecie. Dostępne programy to: 134o / 3,5 min (szybki), 134o / 4 min, 134o /18 min (Prion), 121o /20 min, Vacuum Test (test próżniowy), Test Helixa, Test B&D.

Panel sterujący autoklawu wyposażony jest w duży ciekło-krystaliczny wyświetlacz. Za pomocą tylko 3 przycisków z łatwością wybieramy żądane funkcje i ustawienia autoklawu. Dodatkowym atutem jest menu w języku polskim. Według zapisów normy EN 13060wymagane jest, aby proces sterylizacji był w sposób ciągły kontrolowany. E9 INSPECTION MED posiada funkcję “Process Controller”, która informuje użytkownika w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu: temperatura, ciśnienie i czas podczas wszystkich faz wybranego programu. Odczyt parametrów jest zamieniany na wiadomość dla użytkownika w odniesieniu do: funkcji bezpieczeństwa, warunków wsadu wewnątrz komory, informacji o konserwacji, odczytu pamięci autoklawu, funkcji drukowania i funkcji urządzeń zewnętrznych np. uzdatniacz wody.

Pamięć autoklawu pozwala na zapis ostatnich 40 cykli, których rezultaty można odczytać (wydrukować) według kolejności lub wybierając np. te, które zakończyły się powodzeniem lub te, które zostały przerwane.
Wyniki można również uzyskać z drukarki zewnętrznej lub innego podłączonego nośnika pamięci zewnętrznej, która zapisuje dane z 3000 cykli. Panel sterujący w standardzie wyposażony jest w zintegrowaną drukarkę.

Aby zagwarantować najwyższą jakość procesu sterylizacji autoklaw Euronda E9 INSPECTION MED wyposażony jest w wewnętrzny generator pary. Dzięki temu w krótkim czasie wytwarzana jest para o wysokim nasyceniu. Przejście pary do kotła zabezpieczone jest filtrem, który z łatwością można wyjąć w celu czyszczenia. Pokrywę zbiorników na wodę można łatwo zdemontować i wyczyścić zbiornik wody czystej i zużytej. W celu wydłużenia żywotności pompy próżniowej zainstalowano specjalny separator, aby wyeliminować dostanie się wody do pompy.

Autoklaw można wyposażyć w uzdatniacz wody Aquafilter, dozujący automatycznie wodę zdemineralizowaną. Uzdatniacz posiada czujnik jakości wody, wydłużający żywotność autoklawu. Aby usprawnić obsługę zbiornik zużytej wody można podłączyć do kanalizacji.

Autoklaw wyposażony jest w elektro-magnetyczny zamek drzwi, zabezpieczający przed przypadkowym otworzeniem drzwi komory. Kocioł wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stojak wewnątrz komory może pomieścić cztery tace lub po jego odwróceniu trzy kasety. Autoklaw objęty jest dwuletnią gwarancją.

Autoklaw możemy podłączyć dodatkowo urządzenia archiwizujące - 3.000 cykli E-MEMORY.

• najnowocześniejsze autoklawy stomatologiczne na rynku w klasie B spełniający nowa surową normę EN 13060
• wyświetlacz ciekłokrystaliczny, MNIEJSZY + tylko 3 przyciski do obsługi
czujnik jakości wody w zestawie z AQUAFILTER
• Wewnętrzna wytwornica pary – para wytwarzana jest bezpośrednio w kotle autoklawu, dłuższy czas cyklu i większe zużycie wody w stosunku do E9 Inspection i E9 Inspection Recorder
• w celu wydłużenia żywotności pompy próżniowej zainstalowano specjalny separator, aby wyeliminować dostanie się wody do pompy
• filtr zanieczyszczeń wewnątrz kotła
System Process Controller - informowanie użytkownika w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu: temperatura, ciśnienie i czasu podczas wszystkich faz wybranego programu zgodnie z wymaganiami nowej normy EN 13060 - system kontroli poprawności procesu
• elektro-magnetyczny zamek drzwi, zabezpieczający przed przypadkowym otworzeniem drzwi komory
• Pokrywę zbiorników na wodę można łatwo zdemontować i wyczyścić samemu zbiornik wody czystej i zużytej bez wzywania i opłacania serwisu
• pamięć ostatnich 40 cykli lub zewnętrzny E-memory system zapisuje 3000 cyki
cykle testowe: Vacum Test, Helix Test, B&D Test
• 4 tacki perforowane + stojak w standardzie
• Autoklaw sam inteligentnie podpowiada na wyświetlaczu kiedy: wyczyścić kocioł, wymieńić uszczelkę drzwi, filtr bakteriologiczny, kiedy wyczyścić zbiorniki na wodę czy kiedy przeprowdzić przegląd techniczny - oszczędność na serwisie
Bardzo cichy, tylko 50 dB – ważne, gdy autoklaw jest w gabinecie
2 lata gwarancji

WERSJA 24L + 1000 zł

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl