Kleszcze ekstrakcyjne - dolne trzonowce ze zniszczoną koroną

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 370,00 zł 370.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre!”
Ta zasada najlepiej charakteryzuje produkty Firmy Kohler. Od dziesięcioleci produkuje ona w Niemczech instrumenty dla stomatologii, chirurgii i weterynarii. W ciągu krótkiego czasu stały się one na świecie synonimem perfekcji wykonania i niezawodności. Gwarantem jakości jest nie tylko ogólnie przyjęty system certyfikowania ISO 13485-2003 – jeszcze ważniejszy jest wewnętrzny kodeks zobowiązujący każdego pracownika Firmy nie tylko do utrzymania odpowiedniego poziomu usług i produktów, ale również do jego stałego podnoszenia. Dlatego to, co najlepsze staramy się uczynić jeszcze lepszym.
“Najwyższa jakość jest naszą podstawową zasadą...
...kompetencja i elastyczność w działaniu naszą siłą”
Instrumenty produkowane przez Firmę KOHLER przewyższają wymogi stawiane przez najbardziej rygorystyczne normy jakościowe. Produkowane są przy użyciu najnowocześniejszych maszyn, ale w przeciwieństwie do wielu innych firm, proces produkcyjny opiera się przede wszystkim na wysoce wykwalifikowanych i zaangażowanych współpracownikach. Duża część procesu technologicznego to po prostu “ręczna robota”.

„Produkty tworzone przez pasjonatów – użytkowane przez pasjonatów”
Do produkcji instrumentów KOHLER stosuje się nierdzewną, specjalnie dla zastosowań medycznych wytwarzaną stal najwyższej jakości, o zróżnicowanych – w zależności od przeznaczenia – parametrach. Stałe, drobiazgowe kontrole cyklu produkcyjnego oraz komponentów i produktów finalnych, jak również podnoszenie kwalifikacji pracowników sprawiają, że instrumenty KOHLER są tym, czym są – perfekcyjnym narzędziem pracy dla każdego stomatologa. Instrumenty te są tworzone w pełnej współpracy z ich docelowymi użytkownikami – duża ich część oferowana jest wyłącznie przez Firmę Kohler, jak np. autorska seria osteotomów Waveline®, łyżki wyciskowe Wintray® czy cała seria pod wspólną nazwą Trinovo®. Instrumenty te, zostały zaprojektowane i wykonane wg życzeń wybitnych lekarzy; jak np dr Francis-André Poulmaire, wybitny francuski implantolog i specjalista od biomateriałów, członek Akademii Francuskiej i prezydent Francuskiego Towarzystwa Systemów Implantologicznych i Biomateriałów.
Wszystkie produkty posiadają pełną gwarancję producenta dotyczącą zarówno jakości materiałów oraz wykonania i estetyki, oczywiście pod warunkiem używania ich zgodnie z przeznaczeniem i odpowiedniej pielęgnacji. Oprócz tego, posiadaczom kleszczy ekstrakcyjnych, Firma KOHLER dożywotnio gwarantuje bezpłatną wymianę na nowy instrument w przypadku ich złamania. Oczywiście Firma gwarantuje również kompleksową obsługę pogwarancyjną oraz doradztwo w kwestiach technicznych.
Nowoczesne i przemyślane wzornictwo, perfekcja wykonania oraz dbałość o szczegóły połączona z wyważoną ceną spowodowały, że w ciągu 10-ciu lat obecności produktów KOHLER na rynku polskim zaufały nam setki stomatologów. Nasze instrumenty są stosowane w prywatnych praktykach i na uczelniach, codziennie na nowo dowodząc swojej jakości

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl