Periometr pa-on - bezprzewodowa, cyfrowa sonda periodontologiczna

Dostępność: brak informacji
Cena: 15 900,00 zł 15900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.51851
Producent: ORANGEDENTAL
Kod produktu: 1817-3327B

Opis

Wyjątkowa bezprzewodowa cyfrowa periodontalna sonda. Badanie wskaźnika periodontologicznego jest częścią regularnego badania pacjentów oraz także coraz częściej jest przeprowadzane w ramach higieny dentystycznej. W taki sposób można wcześnie rozpoznać choroby przyzębia i zminimalizować ryzyko ich powstawania.
Urządzenie pa-on ułatwia i standaryzuje badanie wskaźnika periodontologicznego. Wyniki są widoczne natychmiast na diagramie periodontologicznym.

Urządzenie pa-on ułatwia i standaryzuje badanie wskaźnika periodontologicznego. Wyniki są widoczne natychmiast na diagramie periodontologicznym.

 

Automatyczny i kontrolowany pomiar.

Dzięki pa-on pomiar  wskaźnika periodontologicznego jest automatyczny i rejestrowany przy pomocy oprogramowania. Ważną zaletą jest to, że nie ma konieczności przeprowadzania pomiaru w obecności asystenta, którego zadaniem było by dokumentowanie wyników pomiaru.

 

Całkowicie zintegrowany z oprogramowaniem gabinetu stomatologicznego.

Wyniki pomiaru są bezpośrednio przekazywane do oprogramowania byzz Paro lub oprogramowania do obsługi gabinetu stomatologicznego. Nie ma konieczności ręcznego wprowadzania wyników, diagnoza jest natychmiast wyświetlana na diagramie periodontologicznym.

 

Standaryzowany pomiar

Badanie przeprowadza się zawsze dokładnie wywierając nacisk o wartości 20 g.

Higieniczna końcówka jednorazowa jest skalibrowana w taki sposób, że pomiar głębokości kieszonki dziąsłowej zawsze przebiega przy wartości nacisku 20 g. Dzięki temu pomiary są dokładne, standaryzowane i można jest przekazać do oprogramowania, także w przypadku różnych specjalistów obsługujących urządzenie. Natomiast dla pacjentów badanie wskaźnika periodontologicznego jest całkowicie bezbolesne.

 

Standardowy przebieg pomiaru.

Przy pomocy oprogramowania można dokonać ustawień wszystkich powszechnie stosowanych schematów pomiarowych, np. ilość punktów pomiarowych na ząb, recesja, indeks krwawienia, dzięki czemu nie ma konieczności zmiany standardowego przebiegu pomiaru w danym gabinecie.

Schematy pomiaru można zapisywać indywidualnie dla każdego specjalisty. Uzyskane dane są automatycznie przekazywane ze stacji dokującej do oprogramowania i wyświetlane dla lepszego zobrazowania dla pacjentów.

Poniżej ulotka z opisem urządzenia oraz link do filmu pokazującego zalety urządzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=tg9BdMDjhI0&list=PLFE2AE0383B40F346

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl