Rooter - bezprzewodowy mikrosilnik do endodoncji

Dostępność: brak informacji
Cena: 5 900,00 zł 5900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Motor oferuje imponujący zakres innowacji technicznych, wszystkie zaprojektowane, aby umożliwić pracę w najbardziej komfortowych warunkach – nawet podczas złożonych, kompleksowych zabiegów.

Obojętnie czy pracuje się metodą „crown-down”, czy „na pełną długość” (Single length), Rooter zapewnia optymalne, efektywne i bezpieczne leczenie endodontyczne dzięki silnemu, białemu światłu LED, skoncentrowanemu na polu operacyjnym oraz dzięki wyjątkowej obsłudze. Jego ergonomiczna konstrukcja i mała główka z możliwością obracania o 360o w 5 pozycjach sprawiają, że Twoja praca jest mniej męcząca.

Bezprzewodowy Rooter daje Ci swobodę ruchu, a litowo-jonowa bateria gwarantuje stabilną prędkość obrotów i pozwala na leczenie około 30 pacjentów przed rozładowaniem. Motor oferuje bardzo duży zakres prędkości, od 250 do 1200 obr/min., a jego moment obrotowy może być precyzyjnie ustawiony na 9 poziomach od 0,5 do 3,5 Ncm.

Wewnętrzna pamięć Rooter-a pozwala na ustawienie 10 różnych programów (szybkość/moment obrotowy). Trzy programy są już fabrycznie zaprogramowane: dla narzędzi I-Race, Bio Race i D-Race.

Podczas pracy nad endomotorem, firma FKG bardzo koncentrowała się na bezpieczeństwie. Rooter automatycznie włącza rewers w przypadkach zablokowania narzędzia lub przekroczenia zaprogramowanego momentu obrotowego. W tych sytuacjach narzędzie zatrzymuje się i łagodnie zaczyna się kręcić w przeciwną stronę, aż do 100 obr./min.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl