Termodezynfektor Euronda EUROSAFE 60

Dostępność: dostępny na zamówienie
Cena: 24 900,00 zł 24900.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Euronda
Kod produktu: 6DE8-7870F_20130111102256

Opis

Termodezynfektor Euronda EUROSAFE 60 - NOWOŚĆ 2016


Termodezynfektor Eurosafe 60 doskonale uzupełnia linię do sterylizacji Euronda. W każdym cyklu jest kilka etapów: mycie wstępne, mycie właściwe, dezynfekcja termalna i suszenie. Dzięki temu proces czyszczenia i dezynfekcji nie wymaga używania rąk. Z ogromną oszczędnością czasu i wysiłku otrzymujemy efektywne i wydajne rezultaty. Eurosafe 60 chroni personel przed ekspozycją na ryzyko zakażenia przez zanieczyszczone instrumenty. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska dzięki automatycznemu dozowaniu potrzebnej ilości detergentu.

Dzięki dużemu zbiornikowi 60 litrów, Eurosafe 60 ma wysoką pojemność załadunkową. Można w nim czyścić i dezynfekować różnego rodzaju materiały: instrumenty i narzędzia stomatologiczne, tace, kasety, materiały opatrunkowe. System suszenia gorącym powietrzem zapewnia, że wszelkie pozostałości wody są skutecznie usuwane zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz instrumentów pustych w środku.

Projekt termodezynfektora Eurosafe 60 jest oparty na zagwarantowaniu maksimum bezpieczeństwa . Wykonany jest z najlepszej jakości stali AISI 316L. Szeroki wybór akcesoriów zawiera tace, kosze, uchwyty i adaptery do instrumentów.

Eurosafe 60 czyni termodezynfekcję prostym i przyjemnym procesem dzięki przyjaznemu interfejsowi z wyświetlaczem LCD i panelem sterującym, który jest bardzo łatwy w obsłudze. Przyciskom pod wyświetlaczem możesz przypisać trzy najczęściej używane programy. Jest również wybór 17 innych ustalonych programów. Dodatkowo można zaprogramować do 20 własnych programów zgodnie z potrzebami i wymaganiami poszczególnych materiałów. Ustawienia takie jak czas mycia i temperatura mogą być zachowane i zabezpieczone hasłem.

Dzięki gniazdu USB można zarejestrować wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu i rezultatów procesów mycia. Dane transferowane są do komputera poprzez połączenie Ethernet lub można je wydrukować na drukarce zewnętrznej, dzięki temu są natychmiast dostępne. To gwarantuje pełną walidację i dokumentowanie procesów dezynfekcji, możliwa dla 30 użytkowników potwierdzanych hasłem. 

Termodezynfektor Eurosafe 60, parametry techniczne:

- skuteczny i efektywny proces termodezynfekcji nie wymagający pracy rąk, eliminuje ryzyko skaleczeń i zakażeń oraz uszkodzeń instrumentów
- pojemność komory 60 litrów – duża wydajność i oszczędność kosztów
- 3 programy fabryczne: termodezynfekcja w temperaturze 90oC, wymuszone suszenie w temperaturze 120oC:
      SHORT: 45 min
      STANDARD: 60 min
      INTENSIVE: 75 min
- możliwość ustawienia własnych parametrów dla 20 cykli
- łatwy w obsłudze panel kontrolny, wbudowany wyświetlacz LCD
- automatyczne dozowanie detergentu w zależności od zapotrzebowania w danych cyklu
- zapis danych o cyklach poprzez USB lub wydruk raportu na drukarce (opcja)
- szeroki wybór wyposażenia dodatkowego i akcesoriów
- bezpieczeństwo pracy – blokada drzwi podczas całego cyklu termo dezynfekcji
- kompaktowe wymiary: 560 x 825 x 577 mm (Szer x wys x głębokość), idealny do zabudowy w ciągu mebli w gabinecie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl